قوانین توس پرینت

تعریف کاربر :

کاربر به شخصی حقیقی و یا حقوقی اطلاق میشود که از خدمات وب سایت توس پرینت بهره مند میشود.

کاربران توس پرینت عبارتند از: طراحان ، چاپخانه ها، شرکت های تبلیغاتی، بازاریابها، کاربران میهمان و کاربران دارای عضویت(مشتری).

تعریف کاربر میهمان :

کاربر میهمان به شخصی اطلاق میشود که بدون تکمیل فرم ثبت نام توس پرینت و در صفحه ی اصلی وب سایت اقدام به ثبت سفارش نماید.

در طول ثبت سفارش ، کاربر میهمان می بایست شماره تلفن همراه خود را بدرستی درج نماید تا ضمن دریافت پیامک کد رهگیری برای سفارش خود، در صورت لزوم در مورد خدمات ارائه شده، با ایشان تماس حاصل گردد.

چنانچه سفارش کاربر میهمان پس از آماده سازی باید به آدرس مشخصی ارسال گردد، به منظور عدم وقفه در ارسال سفارش، می بایست تا قبل از آماده سازی سفارش جهت تحویل، اقدام به پرکردن فیلدهای مربوط به آدرس پستی خود نماید.

تعریف کاربران دارای عضویت ( مشتری) :

مشتری به شخصی اطلاق میشود که فرم ثبت نام توس پرینت را به درستی تکمیل نماید و در صفحه ی کاربری شخصی خود اقدام به ثبت سفارش نماید.

در طول ثبت نام، مشتری می بایست نام، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل خود را بدرستی درج نماید تا در صورت لزوم در مورد خدمات ارائه شده، با ایشان تماس حاصل گردد.

ثبت سفارش :

ساعات کاری توس پرینت در ایام هفته به استثنای تعطیلات رسمی از ساعت 8 الی 16 میباشد.

کابران گرامی میتوانند درتمامی ایام هفته و در هر ساعتی از شبانه روز سفارشات خود را بصورت برخط (آنلاین) ثبت کنند.

لازم به ذکر است که کلیه سفارشات ثبت شده، در ساعات کاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کاربران هنگام ثبت سفارش چاپی خود می بایست طرح مربوط به سفارش خود را همراه با فرم ثبت نام بارگذاری نمایند ولی چنانچه فاقد طرح مناسب برای سفارش خود باشند می توانند با تیک زدن گزینه ی "از طرح های آماده استفاده خواهم کرد" سفارش خود را ثبت نموده و پس از آن اقدام به انتخاب طرح مناسب از بانک طرح های آماده توس پرینت نمایند.

تبصره: اگر کاربران فاقد طرح، از بانک طرح های آماده استفاده نکنند می توانند ضمن تماس با توس پرینت سفارش طراحی خود را مرقوم بفرمایند.

پس از ثبت هر سفارش، کد پیگیری مربوطه از طریق پیام کوتاه به کاربران میهمان ارسال خواهد شد.

پس از تکمیل فرایند ثبت سفارش، فاکتور مربوطه صادر شده و تا زمانی که پرداخت آنلاین صورت نگیرد، سفارش بصورت معلق باقی خواهد ماند.

استفاده از بانک طرح های آماده:

کاربرانی که فاقد طرح مناسب جهت سفارش چاپی خود می باشند، میتوانند پس از انتخاب محصول از بانک طرح های آماده توس پرینت که به همین منظور تهیه شده است، اقدام به انتخاب طرح مناسب نمایند.

تمامی طرح های موجود به گونه ای طراحی گردیده اند که امکان شخصی سازی آنها برای هر کاربر امکان پذیر است. به این شکل که کلیه ی فیلد های قابل ویرایش طرح بر روی فایل جداگانه ای که به رویت کاربر می رسد جانمایی و مشخص گردیده اند.

طرح انتخابی کاربر به فرم سفارش وی افزوده می شود و به تعداد فیلدهای قابل ویرایش طرح، فیلد در اختیار کاربر قرار می گیرد تا اطلاعات مدنظر خود را با پرکردن این فیلد ها ثبت نماید. پس از نهایی کردن فیلدهای ثبت شده از طرف کاربر و انجام مراحل مالی ، این سفارش به یکی از طراحان ما جهت ویرایش ارجاع داده می شود.

توس پرینت یک روز کاری را برای ویرایش طرح درنظر می گیرد.

چنانچه طرح ویرایش شده به تایید کاربر نرسد، ویرایش تکرار می شود.

تبصره: اگر عدم تایید طرح ویرایش شده به دلیل بروز اشکال از جانب طراح باشد و یا همخوانی لازم بین طرح ویرایش شده با طرح اصلی وجود نداشته باشد، توس پرینت ویرایش مجدد را رایگان انجام می دهد. در غیر این صورت برای کاربر فاکتور صادر خواهد شد.

قوانین چاپ عمومی:

رعایت کردن نکات چاپ عمومی که توسط کارشناسان و یا طراحان توس پرینت اعلام می شود الزامیست.

در صورت عدم رعایت نکات فنی توسط کاربر مسئولیت هرگونه خرابی به عهده کاربر می باشد.

احتمال بروز 10 تا 20 درصد اختلاف رنگ در چاپ عمومی وجود دارد.

در کارهای کتان نباید از زمینه تمپلات استفاده شود.

نوشته های مشکی به صورت تک رنگ (K 100) طراحی شوند.

فایل های ارسالی باید بصورت چهاررنگ (CMYK) و 300dpi باشند.

در سفارش های یک طرف تمپلات (رنگ پر) احتمال پشت زدن و تغییر رنگ وجود دارد

اگر سفارشاتي که ممنوعيت چاپي دارند مانند ( تصوير پول، انواع فال و تاتو، تصاوير بانوان ( چهره يا اندام )، آموزش رقص ، تصاوير بدنسازی ، طرح های ورق های بازی يا مشابه آن، نصب آنتن ماهواره ای ، شرکت های هرمي، عکس چهره ائمه اطهار و ... توسط شما ثبت شود و درصورتي که از چشم متصدی کنترل مجتمع چاپ توس پرینت دور بماند و وارد پرسه چاپي شود اين سفارش ها توسط مجتمع امحاء خواهد شد و غير از هزينه سفارش ، کليه مسئوليت این امر، اعم از جريمه های نقدی و کيفری به عهده سفارش دهنده مي باشد، لذا در هنگام ثبت سفارش خود، اين مهم را در نظر بگيريد

در اين ميان سفارشاتي هستند که جهت ثبت آن نياز به ارائه مجوز مي باشد که تعدادی از آنها به شرح زير است : آرم شرکت های دولتي - انواع برچسب های تمام لاتين - مواد دارويي - مواد شيميايي - انواع کارت ضمانت - برچسب های راهنمايي و رانندگي - برچسب مواد غذايي - تجهيزات پزشکي - مواد آرايشي و بهداشتي و ...

قوانین مرجوع شدن کار:

زمان اعلام شكايت از سفارش چاپی پس از تحويل ، تنها به مدت يك هفته مي باشد .در صورت اعلام شكايت، بررسی های مربوطه انجام شده و نتيجه اعلام ميشود.در صورت اشتباه از توس پرینت، سفارش تجدید چاپ مي شود و در غير اينصورت مشكل به عهده کاربر مي باشد.

اگر انصراف از طراحی قبل از شروع طراحی صورت پذیرد، مبلغ فاکتور به طور کامل باز گردانده میشود. در غیر این صورت تنها 50 درصد از مبلغ فاکتور قابل استرداد است.

اگر انصراف از چاپ قبل از شروع چاپ باشد، مبلغ فاکتور به صورت کامل باز گردانده می شود .

گارانتی:

زمان استفاده از گارانتی تا 7 روز می باشد.

خرابی هایی شامل گارانتی می شوند که توسط کارشناسان توس پرینت مورد تایید باشد.